APS-250ETD680MHB5S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
APS-250ETD680MHB5S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APS-250ETD680MHB5S
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM POLY 68UF 20% 25V T/H
Podatkovni listi: APS-250ETD680MHB5S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APS-250ETD680MHB5S
Številka dela APS-250ETD680MHB5S Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM POLY 68UF 20% 25V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72791 pcs Podatkovni list APS-250ETD680MHB5S.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija NPCAP™-PS
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.32A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 24 mOhm natančen opis 68µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 24 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose