APSC6R3ELL561MH08S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
APSC6R3ELL561MH08S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APSC6R3ELL561MH08S
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H
Podatkovni listi: APSC6R3ELL561MH08S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APSC6R3ELL561MH08S
Številka dela APSC6R3ELL561MH08S Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 217414 pcs Podatkovni list APSC6R3ELL561MH08S.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija NPCAP™-PSC
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.7A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 565-3227 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 mOhm
natančen opis 560µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 560µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
APSC4R0ELL561MH08S
APSC4R0ELL561MH08S
Proizvajalci: Nippon Chemi-Con
Opis: CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
Na zalogi: 266357 pcs
Prenesi: APSC4R0ELL561MH08S.pdf
RFQ
APSCPB2
APSCPB2
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN RCPT MALE 3POS SOLDER