APSF160ELL331MH08S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
APSF160ELL331MH08S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APSF160ELL331MH08S
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
Podatkovni listi: APSF160ELL331MH08S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APSF160ELL331MH08S
Številka dela APSF160ELL331MH08S Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152049 pcs Podatkovni list APSF160ELL331MH08S.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija NPCAP™-PSF
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.7A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 565-3616
APSF160ELL331MH08S-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 13 mOhm
natančen opis 330µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 13 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF