APXF2R5ARA331MF45G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
APXF2R5ARA331MF45G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APXF2R5ARA331MF45G
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Podatkovni listi: APXF2R5ARA331MF45G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APXF2R5ARA331MF45G
Številka dela APXF2R5ARA331MF45G Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 255826 pcs Podatkovni list APXF2R5ARA331MF45G.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija NPCAP™-PXF
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.5A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 12 mOhm natančen opis 330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 12 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose