APXF4R0ARA331MF61G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
APXF4R0ARA331MF61G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APXF4R0ARA331MF61G
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD
Podatkovni listi: APXF4R0ARA331MF61G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APXF4R0ARA331MF61G
Številka dela APXF4R0ARA331MF61G Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119184 pcs Podatkovni list APXF4R0ARA331MF61G.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija NPCAP™-PXF
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.9A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 565-3162-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 mOhm
natančen opis 330µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF