DDLC2R5LGN142KBF0S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
DDLC2R5LGN142KBF0S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DDLC2R5LGN142KBF0S
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP 1400F 10% 2.5V CHASSIS MOUNT
Podatkovni listi: DDLC2R5LGN142KBF0S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DDLC2R5LGN142KBF0S
Številka dela DDLC2R5LGN142KBF0S Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP 1400F 10% 2.5V CHASSIS MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4278 pcs Podatkovni list DDLC2R5LGN142KBF0S.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Toleranca ±10%
Prekinitev Screw Terminals Velikost / dimenzija 1.575" Dia (40.00mm)
Serija DLCAP™, DLC Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 565-3258
delovna temperatura -25°C ~ 60°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 60°C
Razdalja med vodikom 0.669" (17.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 6.063" (154.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.5 mOhm
natančen opis 1400F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can - Screw Terminals 2.5 mOhm 2000 Hrs @ 60°C Zmogljivost 1400F