E32F451CSS332MED0M
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E32F451CSS332MED0M
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E32F451CSS332MED0M
Številka dela E32F451CSS332MED0M Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1871 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija U32F Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.125" (130.18mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 3300µF