EKMM451VNN121MP40T
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EKMM451VNN121MP40T
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: EKMM451VNN121MP40T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EKMM451VNN121MP40T
Številka dela EKMM451VNN121MP40T Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29527 pcs Podatkovni list EKMM451VNN121MP40T.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija KMM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 800mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.144A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.763 Ohm @ 120Hz
natančen opis 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.763 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 120µF