EKMQ401ELL4R7MJC5S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EKMQ401ELL4R7MJC5S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EKMQ401ELL4R7MJC5S
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: EKMQ401ELL4R7MJC5S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EKMQ401ELL4R7MJC5S
Številka dela EKMQ401ELL4R7MJC5S Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 166249 pcs Podatkovni list EKMQ401ELL4R7MJC5S.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija KMQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 42mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 105mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4.7µF