EKMS421VSN151MP35S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EKMS421VSN151MP35S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EKMS421VSN151MP35S
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: EKMS421VSN151MP35S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EKMS421VSN151MP35S
Številka dela EKMS421VSN151MP35S Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39282 pcs Podatkovni list EKMS421VSN151MP35S.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija KMS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 930mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.3299A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.476" (37.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 150µF