ELXM421VSN820MP30S
pregled izdelka
Številka dela: ELXM421VSN820MP30S
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 82UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: ELXM421VSN820MP30S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ELXM421VSN820MP30S
Številka dela ELXM421VSN820MP30S Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 82UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48669 pcs Podatkovni list ELXM421VSN820MP30S.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LXM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 630mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 900.9mA @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 82µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 82µF