ELXM451VSN181MR35S
pregled izdelka
Številka dela: ELXM451VSN181MR35S
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: ELXM451VSN181MR35S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ELXM451VSN181MR35S
Številka dela ELXM451VSN181MR35S Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25031 pcs Podatkovni list ELXM451VSN181MR35S.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LXM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.05A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.5015A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 180µF