ELXV800ELL8R2MEB5D
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELXV800ELL8R2MEB5D
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 8.2UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: ELXV800ELL8R2MEB5D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELXV800ELL8R2MEB5D
Številka dela ELXV800ELL8R2MEB5D Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 8.2UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1042419 pcs Podatkovni list ELXV800ELL8R2MEB5D.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija LXV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 20mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 100mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.240" (31.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1.9 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 8.2µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 8.2µF Aplikacije Automotive