ELXZ6R3ELL331MFB5D
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
ELXZ6R3ELL331MFB5D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELXZ6R3ELL331MFB5D
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: ELXZ6R3ELL331MFB5D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELXZ6R3ELL331MFB5D
Številka dela ELXZ6R3ELL331MFB5D Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 759941 pcs Podatkovni list ELXZ6R3ELL331MFB5D.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija LXZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 145mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 290mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 565-1874
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 250 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Automotive