EMLA160ADA221MF80G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMLA160ADA221MF80G
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: EMLA160ADA221MF80G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMLA160ADA221MF80G
Številka dela EMLA160ADA221MF80G Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 371006 pcs Podatkovni list EMLA160ADA221MF80G.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija Alchip™- MLA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 230mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 700 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose