EMLE350ADA3R3MD73G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMLE350ADA3R3MD73G
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: EMLE350ADA3R3MD73G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMLE350ADA3R3MD73G
Številka dela EMLE350ADA3R3MD73G Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 323028 pcs Podatkovni list EMLE350ADA3R3MD73G.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija Alchip™- MLE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 14mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 21mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.287" (7.30mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3.3µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 7000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3.3µF