EMVA100ADA221MF80G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EMVA100ADA221MF80G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMVA100ADA221MF80G
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: EMVA100ADA221MF80G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMVA100ADA221MF80G
Številka dela EMVA100ADA221MF80G Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 261150 pcs Podatkovni list EMVA100ADA221MF80G.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija Alchip™- MVA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 140.4mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 565-2077-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.303" (7.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220µF