EMVA250ADA331MHA0G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EMVA250ADA331MHA0G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMVA250ADA331MHA0G
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Podatkovni listi: EMVA250ADA331MHA0G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMVA250ADA331MHA0G
Številka dela EMVA250ADA331MHA0G Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 320292 pcs Podatkovni list EMVA250ADA331MHA0G.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija Alchip™- MVA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 324mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 565-2108-2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF