EMVH350ARA331MKE0S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EMVH350ARA331MKE0S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMVH350ARA331MKE0S
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: EMVH350ARA331MKE0S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMVH350ARA331MKE0S
Številka dela EMVH350ARA331MKE0S Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74361 pcs Podatkovni list EMVH350ARA331MKE0S.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija Alchip™- MVH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 375mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 750mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 565-2316-6
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 140 mOhm @ 100kHz
natančen opis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 140 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 330µF