EMVY500GDA331MLH0S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EMVY500GDA331MLH0S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMVY500GDA331MLH0S
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: EMVY500GDA331MLH0S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
175 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMVY500GDA331MLH0S
Številka dela EMVY500GDA331MLH0S Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42426 pcs Podatkovni list EMVY500GDA331MLH0S.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija Alchip™- MVY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 450mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 900mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 565-2498-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 87 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose