ERWL401LGC682MEH0M
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERWL401LGC682MEH0M
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: ERWL401LGC682MEH0M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERWL401LGC682MEH0M
Številka dela ERWL401LGC682MEH0M Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1603 pcs Podatkovni list ERWL401LGC682MEH0M.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija RWL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 21A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 29.4A @ 3kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.240" (31.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 6.693" (170.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 6800µF