ESMG201ELL331MP30S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
ESMG201ELL331MP30S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESMG201ELL331MP30S
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: ESMG201ELL331MP30S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESMG201ELL331MP30S
Številka dela ESMG201ELL331MP30S Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36124 pcs Podatkovni list ESMG201ELL331MP30S.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija SMG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.07A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.605A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 565-1192
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.240" (31.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF