ESMH401VSN101MP30S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESMH401VSN101MP30S
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: ESMH401VSN101MP30S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESMH401VSN101MP30S
Številka dela ESMH401VSN101MP30S Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43211 pcs Podatkovni list ESMH401VSN101MP30S.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija SMH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.287A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.486 Ohm @ 120Hz
natančen opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.486 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 100µF