ESMH401VSN331MR40S
pregled izdelka
Številka dela: ESMH401VSN331MR40S
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: ESMH401VSN331MR40S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ESMH401VSN331MR40S
Številka dela ESMH401VSN331MR40S Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27959 pcs Podatkovni list ESMH401VSN331MR40S.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija SMH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.717A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 753 mOhm @ 120Hz
natančen opis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 753 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF