ESMM201VSN221MP20S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESMM201VSN221MP20S
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: ESMM201VSN221MP20S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESMM201VSN221MP20S
Številka dela ESMM201VSN221MP20S Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55448 pcs Podatkovni list ESMM201VSN221MP20S.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija SMM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.18A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.77A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.13 Ohm @ 120Hz
natančen opis 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.13 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220µF