ESMM451VSN331MQ50S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESMM451VSN331MQ50S
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: ESMM451VSN331MQ50S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESMM451VSN331MQ50S
Številka dela ESMM451VSN331MQ50S Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38679 pcs Podatkovni list ESMM451VSN331MQ50S.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.000" Dia (25.40mm)
Serija SMM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.12A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.0316A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 565-5031
ESMM451VSN331MQ50S-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.005 Ohm @ 120Hz natančen opis 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.005 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose