KMG100VBR22RM5X11LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
KMG100VBR22RM5X11LL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KMG100VBR22RM5X11LL
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije KMG100VBR22RM5X11LL
Številka dela KMG100VBR22RM5X11LL Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5970 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija KMG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.8mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 0.22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 0.22µF