KMG250VB47RM12X25LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
KMG250VB47RM12X25LL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KMG250VB47RM12X25LL
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije KMG250VB47RM12X25LL
Številka dela KMG250VB47RM12X25LL Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4498 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija KMG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 315mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 7.053 Ohm @ 120Hz
natančen opis 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7.053 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF