KMH63VS822M35X45T2
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
KMH63VS822M35X45T2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KMH63VS822M35X45T2
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije KMH63VS822M35X45T2
Številka dela KMH63VS822M35X45T2 Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5998 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija KMH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.68A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tray
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 1.772" (45.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 30 mOhm @ 120Hz
natančen opis 8200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 30 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 8200µF