KMQ250VS331M22X30T2
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
KMQ250VS331M22X30T2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KMQ250VS331M22X30T2
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: KMQ250VS331M22X30T2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije KMQ250VS331M22X30T2
Številka dela KMQ250VS331M22X30T2 Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4023 pcs Podatkovni list KMQ250VS331M22X30T2.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija KMQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.8A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tray
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 754 mOhm @ 120Hz
natančen opis 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 754 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF