KXG400VB101M18X31LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
KXG400VB101M18X31LL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KXG400VB101M18X31LL
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije KXG400VB101M18X31LL
Številka dela KXG400VB101M18X31LL Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4900 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija KXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 765mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.72125A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 1.240" (31.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF