LXY16VB152M12X25LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXY16VB152M12X25LL
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LXY16VB152M12X25LL
Številka dela LXY16VB152M12X25LL Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5683 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija LXY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.014A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.69A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanca 34 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose