LXY25VB151M8X12LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
LXY25VB151M8X12LL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXY25VB151M8X12LL
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
  • Sporočilo
Specifikacije LXY25VB151M8X12LL
Številka dela LXY25VB151M8X12LL Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5608 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija LXY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 178mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 445mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanca 170 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose