LXY25VB33RM6X5LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXY25VB33RM6X5LL
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
  • Sporočilo
Specifikacije LXY25VB33RM6X5LL
Številka dela LXY25VB33RM6X5LL Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4814 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija LXY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 65.2mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 163mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanca 750 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose