LXY63VB471M12X35LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXY63VB471M12X35LL
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
  • Sporočilo
Specifikacije LXY63VB471M12X35LL
Številka dela LXY63VB471M12X35LL Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4432 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija LXY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 695mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.39A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanca 63 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.378" (35.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose