LXZ6.3VB331M6X11LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
LXZ6.3VB331M6X11LL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXZ6.3VB331M6X11LL
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LXZ6.3VB331M6X11LL
Številka dela LXZ6.3VB331M6X11LL Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5243 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija LXZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 145mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 290mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanca 250 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.453" (11.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose