MVE6.3VC33RME55TP
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MVE6.3VC33RME55TP
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MVE6.3VC33RME55TP
Številka dela MVE6.3VC33RME55TP Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 33UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3968 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija MVE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 34mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.20mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 15.068 Ohm @ 120Hz natančen opis 33µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 15.068 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose