MVY10VC33RME55TP
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MVY10VC33RME55TP
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: MVY10VC33RME55TP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MVY10VC33RME55TP
Številka dela MVY10VC33RME55TP Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5037 pcs Podatkovni list MVY10VC33RME55TP.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija MVY Ripple Current @ Visoka frekvenca 95mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 1.8 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF