MVY16VC101MF55TP
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MVY16VC101MF55TP
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: MVY16VC101MF55TP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MVY16VC101MF55TP
Številka dela MVY16VC101MF55TP Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5027 pcs Podatkovni list MVY16VC101MF55TP.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija MVY Ripple Current @ Visoka frekvenca 140mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 1 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF