MVY35VC10RME55TP
pregled izdelka
Številka dela: MVY35VC10RME55TP
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: MVY35VC10RME55TP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MVY35VC10RME55TP
Številka dela MVY35VC10RME55TP Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4864 pcs Podatkovni list MVY35VC10RME55TP.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija MVY Ripple Current @ Visoka frekvenca 95mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 1.8 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF