MVY50VC68RMH10TP
pregled izdelka
Številka dela: MVY50VC68RMH10TP
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: MVY50VC68RMH10TP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MVY50VC68RMH10TP
Številka dela MVY50VC68RMH10TP Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 68UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5193 pcs Podatkovni list MVY50VC68RMH10TP.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija MVY Ripple Current @ Visoka frekvenca 300mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 600 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 68µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 68µF