MZA35VC10RME61TP
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
MZA35VC10RME61TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MZA35VC10RME61TP
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MZA35VC10RME61TP
Številka dela MZA35VC10RME61TP Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4611 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija MZA Ripple Current @ Visoka frekvenca 160mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 700 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 133 mOhm @ 120Hz
natančen opis 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 133 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF