SMG200VB391M20DLL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
SMG200VB391M20DLL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMG200VB391M20DLL
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SMG200VB391M20DLL
Številka dela SMG200VB391M20DLL Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 390UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4339 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija SMG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.19A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.785A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 1.575" (40.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 265 mOhm @ 120Hz
natančen opis 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 265 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 390µF