SMG35VB22RM5X11LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
SMG35VB22RM5X11LL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMG35VB22RM5X11LL
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
  • Sporočilo
Specifikacije SMG35VB22RM5X11LL
Številka dela SMG35VB22RM5X11LL Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4049 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SMG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 88mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 158.4mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 4.44 Ohm @ 120Hz
natančen opis 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.44 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 22µF