SMG400VB101M20CLL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
SMG400VB101M20CLL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMG400VB101M20CLL
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
  • Sporočilo
Specifikacije SMG400VB101M20CLL
Številka dela SMG400VB101M20CLL Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4741 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija SMG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 520mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 743.6mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 1.378" (35.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 84.638 Ohm @ 120Hz
natančen opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 84.638 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 100µF