SMG450VB56M20BLL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
SMG450VB56M20BLL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMG450VB56M20BLL
Proizvajalec / znamka: Nippon Chemi-Con
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SMG450VB56M20BLL
Številka dela SMG450VB56M20BLL Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4078 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija SMG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 320mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 457.6mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 54 mOhm @ 120Hz
natančen opis 56µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 54 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 56µF