170-015-271L020
NorCompNorComp
170-015-271L020 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 170-015-271L020
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN DB15 CRIMP FEM YLW CHROME
Podatkovni listi: 1.170-015-271L020.pdf2.170-015-271L020.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 170-015-271L020
Številka dela 170-015-271L020 Proizvajalec NorComp
Opis CONN DB15 CRIMP FEM YLW CHROME Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5828 pcs Podatkovni list 1.170-015-271L020.pdf2.170-015-271L020.pdf
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated
Shell Finish Thickness - Serija 170
Pakiranje Bulk Druga imena 3715FA
delovna temperatura -50°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Cipele parjenja -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti -
Dielektrični material Polybutylene Terephthalate (PBT) natančen opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position
Vrsta kontakta Signal Vrsta priključka Receptacle for Female Contacts
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
170-015-271L010
170-015-271L010
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN DB15 CRIMP FEM YLW CHROME
Na zalogi: 52720 pcs
Prenesi: 170-015-271L010.pdf
RFQ
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN DB15 CRIMP FEMALE TIN
Na zalogi: 62792 pcs
Prenesi: 170-015-272-020.pdf
RFQ
Prenesi: 170-015-272-030.pdf
170-015-271L030
170-015-271L030
Prenesi: 170-015-271L030.pdf
170-015-271L000
170-015-271L000
Prenesi: 170-015-271L000.pdf
Prenesi: 170-015-272L000.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika