170-050-273L010
NorCompNorComp
170-050-273L010 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 170-050-273L010
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN DB50 CRIMP FEMALE NICKEL
Podatkovni listi: 170-050-273L010.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
2520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 170-050-273L010
Številka dela 170-050-273L010 Proizvajalec NorComp
Opis CONN DB50 CRIMP FEMALE NICKEL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27986 pcs Podatkovni list 170-050-273L010.pdf
Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated
Shell Finish Thickness - Serija 170
Pakiranje Bulk Druga imena 170050273L010
5750FE
delovna temperatura -50°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Cipele parjenja - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti -
Dielektrični material Polybutylene Terephthalate (PBT) natančen opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position
Vrsta kontakta Signal Vrsta priključka Receptacle for Female Contacts
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
170-050-272L010
170-050-272L010
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN DB50 CRIMP FEMALE TIN
Na zalogi: 24594 pcs
Prenesi: 170-050-272L010.pdf
RFQ
Proizvajalci: Preci-Dip
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
Na zalogi: 115403 pcs
Prenesi: 170-10-304-00-001101.pdf
RFQ
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: HEADER OPEN TURRETT .300 6POS