171-015-213R051
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 171-015-213R051
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 171-015-213R051
Številka dela 171-015-213R051 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49771 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 171
Pakiranje Tray Druga imena Q6948541A
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polyamide (PA9T), Nylon 9T Flange Feature Board Side (4-40)
Lastnosti Board Lock natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal