171-037-102L031
NorCompNorComp
171-037-102L031 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 171-037-102L031
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Podatkovni listi: 171-037-102L031.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
2520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 171-037-102L031
Številka dela 171-037-102L031 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57278 pcs Podatkovni list 171-037-102L031.pdf
Žični merilnik 20-28 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija 171
Pakiranje Tray Druga imena 171037102L031
3237MER
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flange Feature Mating Side (4-40) Lastnosti Grounding Indents
natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Stamped Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Na zalogi: 6016 pcs
Prenesi: 171-037-102-031.pdf
RFQ
171-037-102L021
171-037-102L021
Proizvajalci: NorComp
Na zalogi: 39897 pcs
Prenesi: 171-037-102L021.pdf
RFQ
Opis: CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Prenesi: 171-037-112-011.pdf
171-037-102L011
171-037-102L011
Prenesi: 171-037-102L011.pdf